Balkon Taras Dach PłaskiNiezawodny balkon, taras, dach płaski? Z nami to możliwe.

Balkony, tarasy, dach płaski są elementami budynku, które urozmaicają jego architekturę, a także pełnią funkcję użytkową. Jednakże w warunkach klimatycznych panujących w naszym kraju rzadko zdarza się, by tradycyjny system balkonowy był niezawodny przez szereg lat.

Systemy zawierające mineralną chemię budowlaną wymagają zachowania reżimu technologicznego na najwyższym poziomie, który mogą zaoferować tylko nieliczne firmy wykonawcze. Niestety jakość wykonania kosztuje, a wykonawców dysponujących fachową wiedzą jest niewielu. Dodajmy do tego oszczędności deweloperów i zastępowanie zamieszczonych w projekcie materiałów tańszymi zamiennikami i wynik staje się możliwy do przewidzenia.

Skutkuje to sytuacją, w której po 10-15 latach od oddania budynku do użytkowania, balkony i tarasy są w stanie agonalnym. Odspojone płytki, odpadające cokoły, skorodowane balustrady i wykwity solne na elewacji to widok znany zarówno nam, jak i Państwu.

Postanowiliśmy zaradzić tym problemom opracowując system AquaControl, który opiera się na hydroizolacji membraną EPDM i nie zawiera mineralnej chemii budowlanej, takiej jak: fugi, szlamy izolacyjne czy kleje do płytek.

System AquaControl jest nowością na polskim rynku, jednakże podobne rozwiązania służą na zachodnich rynkach od dziesięcioleci. Jak do tej pory wszystkie Wspólnoty, które zdecydowały się na współpracę z nami, są zadowolone z inwestycji, o czym świadczą nasze referencje.